0
0 Sepet (Boş)
Yeni Dickdo Gerçekçi Eğik Dildo Penis 18cm

Dickdo Gerçekçi Eğik Dildo Penis 18cm

₺1.778,56

Dickdo Gerçekçi Eğik Testisli Dildo 18 cm Censan’ın yeni dildo serisi Dickdo; uygun fiyat, yüksek kalite ve güvenilir cilt dostu malzemelerden üretilmiştir. Gerçekçi ve damarlı yapısı sayesinde kullanıcılara yüksek uyarı ve haz sunar.

Durum
Yeni ürün
Ürün Kodu
PT104
Penis Rengi
  • Ten
  • Zenci

Eğer aradığınız şey gerçekçi bir görünüm ve hisse, Curved Passion mükemmel bir seçimdir. Sert toplar ve bir vantuz tabanı üzerinde gururla oturan gerçekçi yapay penis, orgazm kolaylığı ile tatlı noktalarınıza ulaşmak için dramatik bir eğriye sahiptir.

Görünüm ve boyut olarak gerçekçi, yeni başlayanlar için harika bir ilk tercih. Ultra gerçekçi duyumlar için oynamadan önce gerçeğe yakın yapay penisinizi ılık suya batırın ve güzel ve kaygan hale getirmek için iyi bir kayganlaştırıcı sıkmayı unutmayın.

Güçlü bir vantuz, kolay, eller serbest, nüfuz edici bir oyun sağlar.

Tüm ürün serisi kuvvetli ve sağlam vantuza sahiptir ve istendiğinde pürüzsüz yüzeylerde sabitlenebilir veya belden bağlamalı kemerler ile kullanılabilir. Ürün ve ambalajı resimlerde görüldüğü gibidir. Ürün 261 gram ağırlığında, 19 cm tam boya sahip, kullanılabilir uzunluğu 16 cm ve 4 cm genişliğindedir. Pürüzsüz düz yüzeylerde kullanılabilen vantuz taban.

Konfor ve erotik uyarı için yumuşak ve sağlam bir kombinasyon. Belden bağlamalı kemerler ile uyumludur. Cilt dostu bodysafe malzemeden üretilmiştir. Her kullanımdan sonra oyuncak temizleyici sprey veya ılık su ile temizlemeyi unutmayın.

Ürün Özelikleri

Uzunluk
19 Cm
Kullanılabilir Uzunluk
16 Cm
Kalınlık
4 Cm
Renk
Ten
Vantuz
Var
Meteryal
Silikon
Menşei
China
Alerjenler
Ftalat Ve Lateks İçermez