0
0 Sepet (Boş)
Yeni Men Powerup Basınç Göstergeli Penis Pompası

Men Powerup Basınç Göstergeli Penis Pompası

₺1.882,21

Penextender Gauge Pump Göstergeli Güçlü Penis Pompası PenextenderGauge Pump penis pompasının sahip olduğu başınç ölçer ile gelişim şiddetini isteğinize göre rahatça ayarlayabilirsiniz. Ayrıca tek tuş ile hava boşaltma valfine sahiptir. 

Durum
Yeni ürün
Ürün Kodu
PT14

Penextender Gauge Pump Göstergeli Güçlü Penis Pompası PenextenderGauge Pump penis pompasının sahip olduğu başınç ölçer ile gelişim şiddetini isteğinize göre rahatça ayarlayabilirsiniz. Ayrıca tek tuş ile hava boşaltma valfine sahiptir. Penextender Gauge Pump penis pompasının tüm içeriği cilt dostu medikal kalitede malzemelerden ve en çok tercih edilen ölçülerde üretilmiştir.

Pompanın parçaları birbirinden kolaylıkla ayrılabilir ve çok pratik bir şekilde temizlenerek sürekli hijyenik kullanıma imkan sağlar. Kavraması kolay ve sağlam tetik mekanizması ile dayanıklıdır, kullanıcıyı yormadan görevini yerine getirir.

Penextender Gauge Pump penis pompasının tutma yerleri tırtıklı olduğundan kayma yapmaz, ayrıca silindir boyunca cetvel ile kişisel gelişim gözlenebilir. Silindir genişliği 6 cm, uzunluğu 20 cm'dir. Penextender Gauge Pump penis pompasını Penextender Sleeve vajina başlığı ile daha konforlu ve eğlenceli olarak kullanabilirsiniz.

Penis Pompası Nasıl Kullanılır

Penis pompası, erkeklerin penislerini geçici olarak büyütmelerine ve sertleşme sorunlarını gidermelerine yardımcı olan bir cinsel sağlık ürünüdür. Bu ürünü kullanmadan önce, kullanım talimatlarını dikkatlice okumanız ve talimatları takip etmeniz önemlidir. Aşağıda penis pompasını nasıl kullanacağınıza dair genel bir rehber bulabilirsiniz:

  1. Penis pompasının kullanımı sırasında mutlaka rahat bir duruş sergileyin. Öncelikle penisinizin yarı sert ya da tamamen sert olduğundan emin olun.
  2. Penis pompasının haznesine bir miktar kayganlaştırıcı krem sürün. Bu, pompayı daha rahat ve kolay bir şekilde kullanmanıza yardımcı olur.
  3. Penis pompasının haznesini penisinizin üzerine yerleştirin. Hava geçirmeyecek bir şekilde sıkıca kapandığından emin olun.
  4. Penis pompasının haznesini kapatın ve pompayı çalıştırın. Pompayı kullanırken, yavaşça ve nazik bir şekilde pompayı sıkın ve gevşetin. Bu, basınç oluşturacak ve penisinizin içine kan akışını artıracaktır.
  5. Yaklaşık 10-15 dakika boyunca pompayı kullanın. Pompayı aşırıya kaçmadan, yani penisinizi çok fazla şişirmeden kullanmanız önemlidir. Aşırı kullanım ciddi sağlık sorunlarına yol açabilir.
  6. İşiniz bittiğinde, basıncı yavaşça boşaltmak için basınç valfini açın ve hazneyi penisinizden çıkarın.
  7. Penis pompasını kullanmadan önce ve sonra mutlaka temizleyin. İdeal olarak, ılık sabunlu su veya özel bir temizleyici kullanarak temizleyin.

Not: Penis pompasını kullanmadan önce bir doktora danışmanız ve düzenli olarak kullanmanız durumunda doktorunuzla iletişimde kalmak önemlidir. Ayrıca, aşırı kullanımı sakıncalı olabilir ve istenmeyen yan etkilere neden olabilir.

Ürün Özelikleri

Uzunluk
20 Cm
Kalınlık
6 Cm
Meteryal
ABS Plastik
Menşei
China
Suya Dayanıklılık
Evet