0
0 Sepet (Boş)
Yeni Passion Pump Powerup Tabancalı Penis Pompası

Passion Pump Powerup Tabancalı Penis Pompası

₺2.111,00

Passion Pump Powerup Tabanca Mekanizmalı Güçlü Penis Pompası'nın basınç ölçme saati ve basınç bırakma tetiği bulunmaktadır. Tabanca şeklindeki vakum cihazı sayesinde daha güçlü emiş sağlar ve sonuçları hızlandırır. Tüp çevresinde farkı gözlemleyebilmeniz için cetvel bulunmaktadır. Silindiri 22 cmx 6 cm ebatlarındandır. Kullanılabilir uzunluğu 20 cm.

Durum
Yeni ürün
Ürün Kodu
PT232

Passion Pump Powerup Tabancalı Penis Pompası.Tabanca Mekanizmalı Güçlü Penis Pompası'nın basınç ölçme saati ve basınç bırakma tetiği bulunmaktadır. Tabanca şeklindeki vakum cihazı sayesinde daha güçlü emiş sağlar ve sonuçları hızlandırır. Tüp çevresinde farkı gözlemleyebilmeniz için cetvel bulunmaktadır.

Pompa imalatında kullanılan malzemelerin yüksek kalitesi, ürünü keyifli, güvenli ve uzun ömürlü hale getirecektir. Cihaz verimli bir pompa ile donatılmıştır. Silindiri 22 cmx 6 cm ebatlarındandır. Kullanılabilir uzunluğu 20 cm.

Manomentr, silindirdeki basınç derecesini gösterir ve yüzeydeki boyut çubuğu, masaj öncesi ve sonrası farkı fark etmenizi sağlar.

Ürün Özelikleri

Uzunluk
22 Cm
Kalınlık
6 Cm
Meteryal
Silikon/ABS
Menşei
China
Alerjenler
Ftalat Ve Lateks İçermez
Temizlik
Biraz ılık su ve normal sabunla temizleyin, Ardından havluyla silin.